Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Segliņš nevēlas, lai 16.martā policija pielietotu spēku

Kā Segliņš teica intervijā Latvijas Radio, policijai ir pietiekami daudz spēka un metožu lai 16.martā, kad tiek pieminēti Latvijas leģionāri, nepieļautu nekārtības. “Policijas rīcībā ir ūdensmetēji, steki, asaru gāze, taču vai mēs vēlamies, lai pie Brīvības pieminekļa mums nāktos tos lietot?” retoriski vaicāja ministrs, vairākkārt uzsverot, ka viņš nevēlas, lai policijai nāktos pielietot spēku pret iedzīvotājiem.

Ministrs ir gandarīts par Rīgas domes atbildīgas komisijas lēmumu atļaut tikai vienai no organizācijām rīkot pasākumu pie Brīvības pieminekļa. Viņš paredzēja, ka organizācijas, kurām pasākumu rīkošana tika liegta, šo lēmumu pārsūdzēs tiesā. Segliņš pauda cerību, ka arī tiesa pieņems atbildīgu lēmumu.

Ministrs uzsvēra, ka daļa informācijas attiecībā par 16.marta pasākumiem ir klasificēta un viņš to nevar izpaust, taču policijas rīcībā ir informācija, ka, atļaujot visām organizācijām rīkot plānotos pasākumus pie Brīvības pieminekļa, iespējamas sadursmes starp pretēju uzskatu paudējiem.

Kā ziņots, Rīgas domes Sapulču, gājienu un piketu pieteikumu izskatīšanas komisija nolēma neatļaut rīkot četrus no pieciem pasākumiem, kurus bija plānots rīkot 16.martā pie Brīvības pieminekļa, žurnālistus informēja Rīgas pilsētas izpilddirektors Andris Grīnbergs.

No LETA

March 10, 2008 - Posted by | Leģions, piemiņa, Vēsture

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: