Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Maldās un maldina

Krievijas ārlietu ministrs no savas šķībās mutes izšāvis kārtējo pārmetumu un apmelojumu šalti Latvijas Republikas virzienā.

Latvija, lūk, atļāvusi “nacionālsociālistu gājienu” Rīgā 16. martā.

Ja nu Lavrova kungs ir “mucā audzis un pa spundi barots”, tad lai nemāca tos, kas bez viņa palīdzības zina patieso vēsturi. Mūsu ārlietu ministram noteikti būtu jāiesniedz Krievijai ass protests, kurā būtu jāatgādina, ka vienīgi sarkanajā armijā visiem komandieriem vajadzēja būt komunistu partijā, bet vācu vērmahtā un SS karaspēka daļās vienīgi Vācijas pilsoņi varēja būt nacionālsociālistu partijā. Latviešu leģionam un nacionālsociālismam nav nekā kopīga, izņemot vienu vienīgo – cīņu pret boļševismu.

Bet arī šajā jautājumā Lavrova kungam nav ieteicams “spļaut spogulī tāpēc, ka pašam ģīmis greizs”. Latvijas Republika nemudināja PSRS un Vāciju uz sadarbību Molotova–Ribentropa pakta ietvaros. PSRS pati izvēlējās kļūt par agresoru nr. 1 Somijā, Lietuvā, Igaunijā un Latvijā. Vienīgi Polijā PSRS pirmā agresora laurus atstāja Hitleram.

Nav latviešu pienākums nodot šo PSRS agresiju aizmirstībai. Bet bija mūsu pienākums un tiesības cīnīties pret sarkanajiem fašistiem, kuri nodevīgā kārtā okupēja Latviju un iznīcināja tās valstiskumu. Un kas visļaunākais – PSRS genocīdu Latvijā pamatoja ar KPFSR Kriminālkodeksa pantiem. Tātad arī tagadējā Krievija ir līdznoziegusies pret Baltijas tautām. Un tas ir paliekošs kauna traips, ko nav nomazgājuši tagadējie Krievijas valdnieki, kas prot tikai melot un draudēt, bet nekā neprot atvainoties, lai radītu kaut jel kādu pamatu izlīgumam.

A. Kavacis, Latvijas Avīze

April 1, 2008 - Posted by | Leģions

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: