Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

9.maiju gaidot. 1945.gads

000sa62q444
Alekseja Širopajeva blogs (krievu valodā)

Алексей Широпаев – Могила Неизвестного Насильника

Fragments:
… Молодая немецкая женщина, чуть за тридцать, мать 12-летней девочки, стояла на коленях у ног русского капрала и молила бога, чтобы советские солдаты взяли ее, а не девочку. Но ее молитвы остались без ответа. Слезы текли по щекам, когда она посылали молитвы к небу.

Русский капрал отошел от женщины, его лицо исказила глумливая усмешка. Один из солдат изо всех сил ударил женщину сапогом в лицо. “Проклятая фашистская свинья!” — заорал он. Молодая мать упала на спину. Солдат, который ее ударил, выстрелом в голову из винтовки убил ее.

Русские хватали всех немецких женщин, которых видели. Маленькую дочь убитой женщины потащил за танк убийца ее матери. К нему присоединились другие русские. Полчаса раздавались дикие крики и стоны. Потом совершенно голая девочка, не способная держаться на ногах, выползла назад. Она скорчилась и замерла…


Alekseja Širopajeva bloga arhivs: http://shiropaev.livejournal.com/

May 7, 2009 - Posted by | 2. pasaules karš, kara noziegumi, Vēsture

18 Comments »

 1. Krievijas vēstnieka ANO vietnieks Iļja Rogačovs paziņojis, ka fašisma attaisnošana Baltijas valstīs esot acīmredzama. “Pārsteidzošus nacisma attaisnošanas piemērus var redzēt Baltijas valstīs, kur tiek rīkotas bijušo SS leģionāru parādes un Uzvaras diena pasludināta par sēru dienu,” apgalvoja Rogačovs.

  Otrs šīs pasākuma iniciators – Maskavas Cilvēktiesību centra vadītājs Aleksandrs Brods – paziņoja, ka Krievija vēlas pieņemt likumu, uz kura pamata varēs noteikt stingras sankcijas valstīm, kuras mēģina pārskatīt Lielā Tēvijas kara vēsturi.

  “Krievijas parlamentam jāpieņem likums, kas paredz kriminālatbildību par Padomju Savienības uzvaras noliegšanu,” sacīja Brods. “Tad noteiktu valstu prezidenti, kuri to noliedz, nevarēs nesodīti apmeklēt mūsu valsti,” viņš piebilda.

  Comment by gulags.lv | May 7, 2009 | Reply

 2. nu lūk, tas mūs sagaida, ja krievija izdomās ar mums karot – jo mēs taču “sitam krievus”, “apspiežam slāvus” – pret mums arī pavērsīs propagandas mašīnu un ja vēl iekarotājiem piebiedrosies vietējie urlas, tad gan elle ies vaļā.
  principā, ja mums draud karš ar Krieviju, tad jācīnās līdz pēdējam vīram…

  Comment by uldisb | May 7, 2009 | Reply

 3. Diskriminācija sāksies tad, kad ar kara veterānu mazmeitām sāks izrīkoties tieši tāpatās kā viņi.
  Var viņi uzskatīt, ka līdz šim viņiem ir piedots, ja ļauj dzīvot līdzās.

  Comment by PanZero | May 7, 2009 | Reply

 4. Kapēc šinī blogā neapspriežas tas, ko darīja vācieši ar krievu un citu tautu sievietēm? Kas var mani pārliecināt, ka viss šeit rakstītais ir patiesība un nav slima autora fantāzija? Ja nu tā sarkanā armija darīja, vai tad tam nav pamatota iemesla? Šīs sievietēs audzē to cilvēku bērnus, kas nāca iznīcināt un iekarot visus – latviešus, lietuviešus, igauņus, krievus, visus, kas bija viņiem ceļā, un tas, ka šīs mātes un viņu vīri laikus neizrādīta pat nieka vēlēšanos neiesaistīties šajā karā un nenogalināt ne krievus, ne latviešus, nevienu, dabūja arī savējo. Un uz sibīriju, es uzskatu, izsūtīja ārā visas daudz dirstošas cilvēku grupas, lai nemaisās pa kājām un ļauj mierīgi karot. No birokrātiem taču vienalga nekādas jēgas.

  Comment by Asdasd | May 8, 2009 | Reply

 5. Nevar noliegt, ka nacisti ir veikuši noziegumus, bet attaisnot sieviešu izvarosanu un līķu zaimošanu, vazāšanu pa ielām, galvu nociršanu un spraušanu uz sētas mietiem, mazu bernu slepkavošanu, utt, utt, utt, utt. Citās armijās par šadu rīcību sprieda tribunālu, bet CCCP armijā deva ordeņus un drošsirdības medāļus. Tada jau Tu vari arī ataisnot krievijas federālos spakus, kas iebruka Čečenijā un paziņoja, ka čečenijas armija ir teroristi un noziedznieki, un tapēc ir jalikvidē visa čečenu tauta. Tu ataisno krievu specdienestu metodes, kas likumīgi atļauj arestēt čēčenu rareivju radiniekus, un ja kareivis nepadodas tad nogalināt, sievu, viņa bērnus, vecākus, radiniekus. Kāda ir šī krievija, par to liecina šīs čingishana un trulo viduslaiku plasi pielietotās metodes.
  Nav jau brīnums ka šo valsti neviens nemīl, bet no sirds nīst. CERU KA KĀDREIZ KRIEVIJA KĻŪS SAVāDĀKA, ka viņa savus kaimiņus uzsjkatīs par kaimiņiem un nevis par zemcilvekiem, kuriem nevar būt sava viedokļa un stingra mugurkaula.

  Comment by pēča- Asdasd | May 8, 2009 | Reply

 6. Izglītībai, netrūkst arī ne mazums jau izdotas grāmatas:
  …Dzintara sieviete.
  Bīvors. Berlīnes krišana.
  un vairākas citas

  Comment by to Asdasd | May 8, 2009 | Reply

 7. “…Kas var mani pārliecināt, ka viss šeit rakstītais ir patiesība un nav slima autora fantāzija?…”, raksta Asdasd.

  Iznāk, ka Bīvors pēc viņa domām arī ir slims fašists. Tāpat arī tie 77 tūkstoši,kuri parādās Guglē Sarkanarmijas kā izvarotāju armijas sakarā.

  Comment by par Asdazd komentu | May 8, 2009 | Reply

  • Tādi nu “viņi” ir.

   Neuztraucieties, “suns zina ko ēdis”, taču viņu vidē valdošie uzvedības noteikumi liek noliegt acīmredzamo, ignorēt loģiku un faktus, jo pāri visam valda pamata princips “mums vienmēr ir taisnība”.

   Un histēriskā propaganda un naida pilnie bļāvieni “fašisti” ir tikai apliecinājums tam, ka viņi cenšas tikt gala ar lietu, ko psiholoģijā dēvē par “kognitīvo disonansi”, kad kāds meģina pats sev iegalvot, ka melns ir balts, lai pats pārstātu redzēt, ka tas tā nav un novērstu dvēseles mokas, kas rodas to apzinoties. Skat.: http://en.wikipedia.org/wiki/Cognitive_dissonance

   Comment by Laikmeta liecinieks | May 9, 2009 | Reply

 8. …šķite, ka valdība itin bieži lēmumu pieņemšanā rīkojas sekojoši: http://media.mtvnservices.com/mgid:cms:item:southparkstudios.com:222638

  Comment by Roberto | May 8, 2009 | Reply

 9. karš ir karš, cilvēki mirst un civiliedzīvotāji tāpatās apšaudēs un bombardēšanās, bet nav attaisnojuma, ka SPECIĀLI bombardē civiliedzīvotājus un katrs armijas karavīrs individuāli dara šādas zvērības.

  Comment by PanZero | May 8, 2009 | Reply

 10. ASV karavīru atzīst par vainīgu irākiešu meitenes izvarošanā [16]
  LETA
  Piektdiena, 8. maijs (2009) 09:07

  Tiesa ASV ceturtdien atzina bijušo amerikāņu karavīru Stīvenu Grīnu par vainīgu irākiešu meitenes izvarošanā, kā arī pašas izvarotās un viņas tuvinieku nogalināšanā. Par 2006. gadā netālu no Bagdādes pastrādātajiem noziegumiem notiesātajam var tikt piespriests nāvessods.
  Grīns bijis iniciators piecu cilvēku grupā, kas izvarojuši 14 gadu veco Abīru Kasimu Hamzu al Džanabi, nogalinājuši gan viņu pašu, gan arī viņas tēvu, māti un sešus gadus veco māsu.
  Tobrīd Grīns bija 19 gadu vecs.
  Vai par šiem noziegumiem Grīnam piemērojams nāvessods, tiesa lems procesa noslēgumā pirmdien.
  ————————————————————

  Labdien,

  esiet objektīvi, ir jāraksta par visiem pāridarītājiem, un kāda starpība, ir vēlāk tiesāts ir vai nav, galvenais ir, ko viņš ir izdarījis pret naaizsargātu personu, un to ar sodu izdzēst nav iespējams.

  Ar cieņu,
  Uzvaras dienā.

  Comment by tumsais | May 9, 2009 | Reply

  • Cienījamais demagog! Nevajag jaukt vienā putrā:

   (A) izolētu incidentu, kad psihiski slims indivīds kopā ar saviem drauģeļiem pēc savas iniciātīvas pastrādā noziegumu, par ko tiek sodīts (drauģeļiem astronomiski cietumsodi un pašam šobrīd draud nāvessods). Šo noziegumu visi nosoda, neviens nenoliedz un nepiesedz.

   (B) sistemātisku rīcību ar genocīda pazīmēm, uz ko “caur puķītēm” kūda oficiālā propoganda (piem. dzejnieks Ilja Ērenburgs), ko uz vietām atbalsta vietējie komandieri, kas ir ilgstoša, ar daudzos tūktošos skaitāmiem upuriem, par ko neviens (cik man zināms) tā arī netiek tiesāts, kas turklāt tiek no oficiālās vainīgās varas noliegta, lai arī visi par to labi zin, piesegta un neoficiālā līmenī pat attaisnota – lūk, tā bija “svēta atriebība”, un “karā kā jau karā”.

   Vienvārdsakot, biedri, nevajag nodarboties ar zemisku demagoģiju, salīdzināt nesalīdzināmas lietas un bīdīt šeit savu padomju aģitāciju un propagandu.

   Comment by Laikmeta liecinieks | May 9, 2009 | Reply

  • Jā, ar sveicienu “Dižās Uzvaras Dienā” Jums arī, biedri: http://russkieland.wordpress.com/2009/05/04/congrats-on-9th-of-may-comrades/

   Comment by Laikmeta liecinieks | May 9, 2009 | Reply

   • 1. Cienītais, Jūsu tekstā ir laba frāzes daļa – “…par ko tiek sodīts…” Ja Jums izsitīs aci, jums būtībā būs vienalga, kādu sodu saņēma Jūsu pāridarītājs, jo jaunu aci Jums vairs neieliks neviens.

    2. un ar to “neviens nenoliedz un nepiesedz” piemērus tālu nav jāmeklē, tuvākais piemērs ir bijušais Abugraibas cietums Irākā, tur Ramsfelds darīja ko varēja, lai notušētu spīdzināšanas faktus. Par vainīgiem atzina tik vien, kā 2 personas,un viņiem piesprieda 2 gadu cietumsodu. Vēl ir Guantanamo cietums, Vjetnama un citi piemēri.
    3. demagoģija ir tad, kad raksta bez konkrētiem piemēriem.

    Comment by tumsais | May 10, 2009

 11. “… mana ģimene un manu draugu ģimenes to atzīmē lai atcerētos tas briesmīgas dienas…”

  tad ar jūsu ģimeni viss būtu ok. Bet ne gluži ar visiem.
  Taču cerēsim, ka reiz pienāks diena, kad kritušo piemiņa būs tīra no politikas mēsliem.

  Comment by to OLEG | May 9, 2009 | Reply

  • Cerēsim gan. Atkratieties no PCTVL un citiem komunistiem/nacionālistiem un sviniet cik gribat. Bet nepārvērtiet to sovjetu balagānā. Latvieši jau iebilst pret to politisko balagānu, staļinisma glorificēšanu un padomisko, pretlatvisko histēriju, nevis pret karavīru piemiņu kā tādu.

   Comment by Isidors Mendelsons | May 10, 2009 | Reply

  • -> tumsais

   Demagoģija ir nevis tad, kad raksta bez konkrētiem piemēriem, bet tad, kad spēlē uz aizspriedumiem, stereotipiem un bailēm, turklāt izmanto dažādus loģikas trikus – mahinācijas, piem. puspatiesības u.c., lai iestāstītu klausītājiem to, ko tie vēlas dzirdēt, bet kas patiesībā tā nemaz nav. It īpaši labi tas iedarbojas uz uzbudinātu tumsonīgu/neinformētu pūli, kuru loģika un patiesība pat īstenībā nemaz neinteresē.

   “Konkrēti piemēri” un “argumenti” tur ir ka biezs – tie jau arī ir tie demagoģijas instrumenti, ar ko manipulē tā, kā vajag, lai gūtu vēlamo iespaidu.

   Manuprāt, ar to visaktīvāk un neslēptāk pašreiz nodarbojas PCTVL, bet arī SC nav tālu kritis…

   Comment by Isidors Mendelsons | May 10, 2009 | Reply

 12. ko jus saprotat suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukas??????????????????? mans vectevs karoja.mes sini pasaule necieciesam tik daudz takavini vkarojot.vini atkaroja musu brivibu ja neesiet to pamanijusi

  Comment by Anonymous | February 23, 2011 | Reply


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: