Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Maskavas propaganda par latviešiem kā slepkavām un asinssūcējiem

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cjVsrHsPx5g

Sižets šajā video no 28:39 līdz 35:06

Maskavas dezinformācijas karš pret Baltiju turpinās.
Kas izsūca asinis no krievu bērniem? Izrādās, ka tie bijuši latvieši – leģionāri un aizsargi, tie slepkavojuši bērnus, atdzinuši tos verdzībā uz Latviju, ievietojuši Salaspils nāves nometnē. Līdz nāvei verdzinājuši tos lauku darbos pie latviešu saimniekiem. Ilustrācijai fotogrāfijas ar izdēdējušiem bērniem un līķu kaudzi. Papildus arī divi fotouzņēmumi, kuros attēlots Visvaldis Lācis .


Krievijas TV kanāls atkal sāk cilāt “latviešu fašistu” tēmu

Diena.lv. 2012. gada 3. februāris

Krievijas televīzijas kanāls TV Centrs, kas pieder Maskavas pilsētas valdībai un vienmēr atbalstījis Kremli, vienā no savām populārākajām programmām, iknedēļas raidījumā Sasāpējušais jautājums, vienu no sižetiem veltījis “latviešu fašistiem”.

Apjomīgajā sižetā apgalvots, ka II pasaules kara laikā latviešu vienības pēc savas iniciatīvas rīkojušas “tīrīšanas akcijas” Krievijas un Baltkrievijas pierobežā, sagūstījušas daudzus pierobežas ciematu iedzīvotājus, lai pēc tam “pārdotu viņus verdzībā latviešu kulakiem”, kā arī izmantojušas Krievijas un Baltkrievijas pierobežas ciematu bērnus kā asins donorus.

Sižeta otra daļa veltīta mūsdienu Latvijai, kur “pie varas atrodas fašistu mantinieki”, “vēstures pārrakstīšanai” un, pēc raidījuma autoru domām, netaisnīgajai attieksmei pret vēl dzīvajiem Salaspils nometnes gūstekņiem.


Ārlietu ministrija asi nosoda izstādi Krievijas Mūsdienu vēstures muzejā

Krievijas Mūsdienu vēstures muzejā ir atklāta izstāde „Aizvestā bērnība: 1943-1944. Uz Latviju aizdzīto bērnu liktenis”.  Ārlietu ministrija asi nosoda šo izstādi, to uztverot kā ļaunprātīgu vēstures falsifikāciju, dezinformējošu un klaju propagandas nolūkos veidotu pasākumu. Tā kalpo to spēku interesēm, kuru mērķis ir traucēt Latvijas – Krievijas attiecību normalizācijai.

Izstādes organizētājs A.Djukovs, 2008.gadā dibinātā sabiedriskā fonda „Vēsturiskā atmiņa” direktors, kārtējo reizi izcēlies ar tendencioziem atklājumiem”.  Jau agrāk A.Djukovs savos rakstos ir mēģinājis pamatot to, ka Staļina – Hitlera pakts un tā protokoli ir bijuši nepieciešami, Baltijas valstu okupācija  nav notikusi un Baltijas valstu iedzīvotāju barbariskās deportācijas – likumsakarīgas. Tiem, kuri patiesi interesējas par šīs traģiskās vēstures notikumiem ir skaidrs, ka nedz minētai izstādei, nedz A.Djukova darbībai nav sakara ar vēstures zinātni.

February 3, 2012 - Posted by | Apmelojumi, Vēsture

3 Comments »

 1. Un viņa ir pat pilsone http://www.l2d.lv/l.php?doc_id=13638
  Skat. 1.109 – Nadežda Mikišina (010537-XXXXX)
  Es jau neteikšu, ka kaut ko no 6 gadu vecuma atcerēties ir mazāk ticami nekā tas, ka “atceras” to, kas viņai ir iestāstīts, ka tas ar viņu ir noticis.

  Comment by Baiba | February 3, 2012 | Reply

 2. Smiekliigi!!! Vai krievi jau ir aizmirsushi, ko tie izdariija ar Latvieshiem tos izsuutot uz Sibiiriju un piesavinoties to iipashumus???

  Comment by Gija | February 4, 2012 | Reply

 3. Mirracle is that this information was found only after all these years..It is a bullshit!!! Russians are bad ones in here not latvians!!! Does anyone have to remind the world what have russians done to Latvian people? They took aal their properties by sending them to Siberia!!! Bastards!!!

  Comment by Gija Kreice | February 4, 2012 | Reply


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: