Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Nacionālā apvienība atbalsta un atbalstīs karavīru piemiņas pasākumus 16. martā

Plašsaziņas līdzekļos izskanējusi maldinoša informācija par to, ka Nacionālā apvienība atbalstot 16. marta pasākumu pārcelšanu uz 17. martu. Šī informācija neatbilst patiesībai un visticamāk ir apzināti izplatīta, lai kaitētu Nacionālās apvienības tēlam.

16. marts ir ne tikai latviešu karavīru atceres diena, bet arī nacionālās pretestības simbols. Tā ir diena, kad ik gadu Latvijas pilsoņiem jāparāda spēja saglabāt uzticību savu brīvības cīnītāju piemiņai, neskatoties uz ārvalstu nesapratni un pašu valsts amatpersonu spiedienu. Datuma maiņa būtu mākslīgs pasākums, kas sasniegtu negatīvu rezultātu. 16. marta tradīciju iedibinājuši kareivji, kuru vairs nav mūsu vidū, un nevienam no mums nav morālu tiesību šīs tradīcijas mainīt.

Nacionālā apvienība ir diskutējusi par iespējām atcerēties arī 17. marta vēsturiskos notikumus, lai paspilgtinātu 16. marta kā brīvības cīnītāju piemiņas dienas nozīmi. Runa ir par iespējamu jaunu tradīciju rašanos, nevis 16. marta aizstāšanu.

16. martā iespējami vairāk Latvijas pilsoņiem jāpiedalās karavīru godināšanas pasākumos, neatkarīgi, vai mūs grezno politiķu, studentu vai leģionāru laikabiedru tituli. Šī ir nacionālās pretestības un vienotības diena, kad arī pretrunīgākajos ārējos apstākļos protam saglabāt uzticību galvenajam – sarkanbaltajam karogam… Par to cīnījās arī leģionāri.

Raivis Dzintars
Nacionālās apvienības Visu Latvijai! – TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs

February 29, 2012 - Posted by | 16.marts, piemiņa

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: