Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Rīgā notiks vairāki leģionāru pieminētāju un viņu pretinieku pasākumi


Video: Zurofs Rīgā 2010.g. 16. martā

Rīgā notiks vairāki leģionāru pieminētāju un viņu pretinieku pasākumi, informēja Rīgas domē.

Plkst.10 Rīgas Domā notiks Latvijas brīvības cīnītāju piemiņas dienas dievkalpojums. Biedrības «Daugavas Vanagi», «Daugavas Vanagu» Limbažu nodaļas un «Gustava Celmiņa centra» biedri no plkst.10 līdz 13 dosies gājienā pa maršrutu Doma laukums-Zirgu iela-Līvu laukums-Kaļķu iela-Brīvības piemineklis.

Uldis Freimanis no plkst.11 līdz 14 piketēs pie Laimas pulksteņa, lai pieminētu «Baigā gada staļinisma upurus».

Kā informēja «Apvienības pret nacismu» valdes priekšsēdētājs Jānis Kuzins, «Apvienība pret nacismu» rīkos gan piketu, gan apaļā galda diskusiju.

«Apvienības pret nacismu » pārstāvji plkst.8.45 noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa, pieminot nacisma upurus. Savukārt plkst.9 viesnīcā «Royal Hotel FG», Kaļķu ielā 28, 7.stāvā, notiks apaļā galda diskusija par nacisma atdzimšanu Latvijā.

Diskusijā piedalīsies ārvalstu viesi no Eiropas Parlamenta Tilla Jansons, Helmuts Šulcs, ASV ekskongresmeņi Leonīds Bards, Aleks Brūks, ASV ebreju kopienu līderi Maša Grišins, Leora Kaufmane, Leonīds Nemirivskis Lielbritānijas Saseksas universitātes profesore, filozofe Monika Lovenberga, Ukrainas, Moldovas, Izraēlas parlamenta deputāti, Sīmona Vīzentāla centra vadītājs Efraims Zurofs, Eiropas Ebreju parlamenta prezidents Džoels Rubinfelds, kā arī Latvijas, Lietuvas un Igaunijas antinacistisko organizāciju līderi. Tika aicināti arī Latvijas Saeimas visu frakciju deputāti. Diskusija notiks visu dienu līdz plkst.18.30.

Pie Brīvības pieminekļa iepretim Bastejkalnam plkst.10.30 «Apvienība pret nacismu» rīkos protesta akciju pret nacisma atdzimšanu un «Waffen SS» gājienu Rīgā.


Uz 16.martu Latvijā atkal ierodas Vīzentāla centra direktors Zurofs
http://www.ir.lv
(ir.lv)

zurofs_krone-small.jpg

“Apvienība pret nacismu” leģionāru piemiņas dienā rīko diskusiju par nacisma atdzimšanu

“Apvienība pret nacismu” 16.martā, kad Rīgā notiks leģionāru piemiņas pasākumi, rīkos apaļā galda diskusiju par nacisma atdzimšanu Latvijā, kurā piedalīsies arī Simona Vīzentāla centra direktors Efraims Zurofs, BNS informēja apvienības līderis Jānis Kuzins.

Diskusijā piedalīsies vairāk nekā 50 dalībnieku, no kuriem puse būšot no ārzemēm, tiks izvērtēta labējā radikālisma problēma Baltijas valstīs un diskutēts par 16.martu, vai ar šo dienu lepoties vai to uztvert kā kauna traipu Latvijai.

16.martā Rīgā tradicionāli notiek leģionāru piemiņas dievkalpojums un tiek nolikti ziedi pie Brīvības pieminekļa. Piemiņas pasākums notiek arī Lestenē, kur apbedīti Otrajā pasaules karā kritušie latviešu leģiona karavīri.

Lai protestētu pret vācu pusē karojošo karavīru pieminēšanu, “Apvienība pret nacismu” 16.martā noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa, pieminot nacisma upurus.

Pasākuma darba kārtība liecina, ka diskusijas vadīs Latvijas Antifašistiskās komitejas līderis Josifs Korens, “Par cilvēktiesībām vienotā Latvijā” pārstāvis Miroslavs Mitrofanovs un Eiropas Parlamenta deputāts Helmuts Šolcs.

Kuzins pastāstīja, ka diskusiju apmeklēs arī PCTVL līdere Tatjana Ždanoka, kā arī vairāki “Saskaņas centra” Saeimas politiķi – Boriss Cilēvičs, Irina Cvetkova, Sergejs Mirskis, Aleksandrs Sakovskis.

Diskusijā piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāti – Tilla Jansone, Šolcs, ASV ekskongresmeņi Leonīds Bards, Aleks Bruks, ASV ebreju kopienu līderi Maša Grišina, Leora Kaufmane, Leonīds Ņemirovskis, Lielbritānijas Saseksas universitātes profesore filozofe Monika Lovenberga, kā arī Ukrainas, Moldovas un Izraēlas parlamenta deputāti.

Diskusijā piedalīsies Simona Vīzentāla centra vadītājs Efraims Zurofs, Eiropas Ebreju parlamenta prezidents Džoels Rubinfelds, un uz to aicināti visu Saeimas frakciju deputāti, kā arī Latvijas, Lietuvas un Igaunijas antinacistisko organizāciju līderi.

Simona Vīzentāla centra Izraēlā direktors Efraims Zurofs 2010.gadā Rīgā piedalījās starptautiskā konferencē “Otrā Pasaules kara iznākums un holokausts: upuri, taisnprātīgie, atbrīvotāji un bendes”. Tā notika dienu pirms 16.marta pasākumiem. Nākamajā dienā Zurofs bija pie Brīvības pieminekļa, kur piedalījās biedrības “Latvijas antifašistiskā komiteja” rīkotajā protesta akcijā.

Diskusija visu dienu – no rīta līdz pat plkst. 18.30 vakarā – notiks “FG Royal Hotel.

March 15, 2012 - Posted by | 16.marts

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: