Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

VL-TB/LNNK pieprasa Kota paskaidrojumus par leģionārus apmelojošu sižetu LTV7

Diena.lv. 2012. gada 15. marts
Nacionālā apvienība Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK pieprasījusi Latvijas Televīzijas (LTV) ģenerāldirektoram Edgaram Kotam sniegt paskaidrojumu par 14.martā LTV7 vakara ziņās demonstrēto sižetu, kurā saistībā ar 16.marta notikumiem tika atspoguļots “klaji tendenciozs, cieņu aizskarošs viedoklis par latviešu leģionāriem”, Dienai pavēstīja apvienībā.

Kā norāda VL-TB/LNNK, ziņu sižetā ievērojams ētera laiks tika atvēlēts kādas mazpazīstamas organizācijas viedokļu popularizēšanai, kuros ne tikai tika sagrozīta vēsture un veidota ačgārna izpratne par II Pasaules kara notikumiem, bet arī rupji aizskarti un pazemoti latviešu karavīri, dēvējot viņus par “nepiebeigtajiem nacistiem” un slepkavām.

“Nav pieļaujami, ka sabiedriskā televīzija, kura par valsts naudu īsteno sabiedrisko pasūtījumu, faktiski veic pretvalstisku darbību, propagandējot nepieņemamas un pilsoņu godu aizskarošas idejas. Edgaram Kotam būs jāatrod ļoti pārliecinoši argumenti, lai attaisnotu šādu notikumu pieļaušanu paša vadītajā iestādē,” uzskata VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Nacionālā apvienība gaida nekavējošu atbildi no E.Kota un aicinās šo gadījumu izvērtēt arī Nacionālo elektronisko un plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPL).

March 15, 2012 - Posted by | 2. pasaules karš, Apmelojumi, Leģions

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: