Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

9.maija svinības – revanša un pseidoreliģijas sajaukums

III DAĻA
Tātad uzdosim jautājumu: ko gan Sarkanarmijas kara veterāni, viņu piederīgie un līdzjutēji varētu svinēt 9.maijā, jo īpaši bijušajās okupētajās teritorijās?

Krievu tauta no noziedzīgā Kremļa režīma šai dienā neatbrīvojās, bet tās rokas tikpat lielā mērā kā vāciešiem apkaunojoši mirka gan savas pašas, gan citu tautu asinīs (karš nesākās ar nacistiskās Vācijas vienpusēju lēmumu par tās iebrukumu demokrātiskajā Polijā – par to Vācija vienojās un to kopīgi uzsāka ar padomju Krieviju, abām vienlaicīgi veicot izplānotu “agresiju sēriju” visā Eiropas teritorijā – no Baltijas līdz Francijai)! Visa šī pašu izraisītā kara rezultātā totālam teroram tika pakļauta vēl lielāka Eiropas brīvo tautu daļa. PSRS iekarojumu centieni nebeidzās un nekāds miers patiesībā neiestājās. Pat Staļins, vairījās svinēt šo datumu pārāk pompozi, baidoties, ka krievu tauta varētu sākt saprast, kas patiesībā lika tai ciest mokas tik nejēdzīgā karā. Pēc kara veselas nācijas PSRS kontrolētajā teritorijā tika fiziski iznīcinātas, asimilētas vai pakļautas tālejošam degradācijas procesam, kurš nav beidzies joprojām. Atšķirībā no Vācijas Krievija nekādu atbildību par to nav uzņēmusies.

Pamācoša “plašās dvēseles tautas” izpratne: kamēr Krievija uzbrūk pati un iznīcina vienu valsti pēc otras – karš, masveida slepkavības un posts no tās viedokļa nemaz nepastāv un viss ir kārtībā, bet tiklīdz tā saņem pretim ( “pļauj iesēto ražu” ) – sākas cildenais “ Lielais Tēvijas Karš” …

Dmitrijs Ragozins ir augstākā līmeņa Krievijas valstsvīrs un uzticams Putina līdzgaitnieks. Savu impērisko domāšanu viņš neslēpj: “Cildenais krievu nacionālisms no mazu tautu etniskā nacionālisma atšķiras ar to, ka tiek īstenots projekts – Krievijas impērija.” Tieši tāda domāšana piemīt arī “Saskaņas centra” Saeimas deputātiem. Nikolajs Kabanovs 2008. gada avīzē “Vesti” sludināja: “Jebkurš krievs zina, ka viņa saknes atrodas Krievijas impērijā no Varšavas līdz Vladivostokai un no Helsingforsas līdz Kuškai.” Un piebilda: “Impērijas atkalapvienošanai nav īstais laiks.” Deputāts Sergejs Mirskis: “Latviešu nacionālisms ir liels ļaunums.” Boriss Cilēvičs ir nosodījis Eiropas parlamentārās asamblejas rezolūciju, kas pielīdzina staļinismu nacismam. Atbilstošāk būtu- boļševismu nacismam.

 Krievijai ir jāīsteno “tērauda dūres smalkādas cimdā” politika, ir paziņojis Krievijas vicepremjers Dmitrijs Rogozins: Galvenais secinājumsmums ir jāatgūst spēks, jāatgūst, tostarp, armijas un flotes rupjais spēks. Mūsu politikai ir jābūt tērauda dūres smalkādas cimdā politikai. Nevienam nav jāšaubās, ka zem cimda ir tērauda dūre,” sacīja Rogozins 2012.gadā Brīvprātīgās kustības armijas, flotes un aizsardzības rūpniecības kompleksa atbalstam dibināšanas kongresā Maskavā, kurā piedalījās apmēram 4000 delegātu.

Avīzē “Rossijskaja gazeta” nesen publicēto Krievijas premjerministra Vladimira Putina rakstu par aizsardzības jautājumiem Rogozins nosauca par “nacionālo doktrīnu”.

“Tas nav vienkārši raksts – tā ir jauna doktrīna par valsts atjaunošanu ar aizsardzības rūpniecības kompleksa starpniecību,” sacīja Krievijas vicepremjers, kura pārziņā ir militāri rūpnieciskais komplekss.

Rogozins arī teica, ka par 20 triljoniem rubļu (350 miljardiem latu), kas piešķirti Krievijas armijas un flotes bruņojuma modernizācijai, “mums ir jāizgatavo 400 starpkontinentālās raķetes, kas bāzējas uz zemes un jūrā, astoņas stratēģiskās atomzemūdenes, 20 daudzfunkcionālās zemūdenes, 100 kosmiskie aparāti, 600 lidmašīnas, vairāk nekā tūkstotis helikopteru, 28 zenītraķešu kompleksi S-400 “Triumf” un cita tehnika”.

Vsevolods Čaplins, kurš tiek uzskatīts par vienu no patriarha Kirila tuvākajiem padomdevējiem un par vienu no ietekmīgākajiem viedokļa paudējiem Krievijas pareizticīgo baznīcā, intervijā Maskavas radio norādīja, ka masu mītiņi, kurus nesen piedzīvoja Maskava, ļaudīm izejot ielās, lai protestētu pret parlamenta vēlēšanu rezultātu viltošanu, rada nopietnus sociālos riskus. Viņš arī aicināja nodrošināt «spēcīgu Krievijas militāro klātbūtni» kaimiņos esošajās bijušās PSRS valstīs.«Mums nav no tā jābaidās, pat ja tas nozīmē Krievijas iesaistīšanos karos,» ceturtdien pārraidītajā intervijā uzsvēra Čaplins. «Ir laiks armijai dot īstu uzdevumu.» «Aktīvajā dienestā varētu iesaukt arī sociālo tīklu kāmīšus,» piebilda baznīcas pārstāvis. «Tie, kuri no viņiem izdzīvos, domājams, kļūs par cilvēkiem.» Jau iepriekš Čaplins ir aicinājis pareizticīgos nepiedalīties protesta akcijās, kuras, pēc viņa domām, tiek vadītas no «zināmiem globāliem centriem

Krievijas Federācijas 2007. gada ārpolitiskajā pārskatā uzsvērts, ka tās Ārlietu ministrija veicinās Krievijas nevalstisko organizāciju resursu bāzi, kas darbosies ārpolitiskajā virzienā. Pakāpeniski ticis izveidots vesels nevalstisko organizāciju tīkls Krievijas kaimiņvalstīs. Krievijas Federācijas 2009. gada Nacionālās drošības stratēģijā ir noteikts, ka NVS un pārējās kaimiņvalstis (ar tām, šķiet, domātas Baltijas valstis) ir jāpatur vienotā informatīvi humanitārajā laukā. Šiem mērķiem arī vēsturei tiek atvēlēta nozīmīga loma, ko var saukt par īpašu “vēstures politiku”, lai gan šādas oficiālas “vēstures politikas” īstenošanu fonds “Vēsturiskā atmiņa” pārmet Latvijai, ka tās varas iestādēm esot “oficiāls viedoklis” par Latvijas 20. gadsimta vēstures jautājumiem. Salīdzinoši nesen, 2011. gada novembrī fonds prezentēja grāmatu par Latvijas “vēstures politiku”, tās ideoloģisko saturu un realizācijas mehānismiem.

Pēc 2007. gada februārī Maskavā notikušā apaļā galda konferences “Krievija un Baltija: kompetentas atbildes uz limitrofu vēsturiskajām pretenzijām” tika izveidota vēsturnieku darba grupa. Tajā kopā ar impēriski noskaņoto Krievijas vēsturnieci un politoloģi, “Vēsturiskās perspektīvas fonda” prezidenti N. Naročņicku un bijušo Krievijas vēstniecības Latvijā diplomātu M. Demurinu piedalījās arī Djukovs. N. Naročņickas vadībā tika izstrādātas rekomendācijas Baltijas valstu 20. gadsimta vēstures pētījumu virzieniem Krievijā. Viņa paudusi uzskatu, ka nekādas likumīgas Baltijas atdalīšanās no Krievijas impērijas nav bijis, bet bija teritorijas zaudēšana uz laiku, pilsoņkara un revolūcijas rezultātā. Sekojot Ārlietu ministrijas vadlīnijām, fonda “Vēsturiskā atmiņa” darbības viena no mērķauditorijām ir Krievijas tautieši ārvalstīs. Djukovs piedalījies Krievijas t.s. “tautiešu projektos”, sadarbojoties ar Latvijā dzīvojošajiem Krievijas tautiešu organizāciju aktīvistiem.

Sabiedrības šķelšana ar vēstures palīdzību- impēriskās idejas uzturēšanai.

Arī Latvijā darbojas Krievijas tautiešu nevalstisko organizāciju vietējie aktīvisti – vairāki Latvijas krievu “vēsturnieki” pilda politisko pasūtījumu, kas ļauj uzturēt dzīvas impēriskās idejas. Viens no protesta vēstules parakstītājiem pret Latvijas Ārlietu ministrijas lēmumu ir Viktors Guščins – Vispasaules Krievijas tautiešu koordinācijas padomes loceklis pie Krievijas Ārlietu ministrijas, Krievijas tautiešu koordinācijas padomes koordinators pie Krievijas vēstniecības Latvijā, Latvijas (krievu) Sabiedrisko organizāciju padomes koordinators.

Šodien Latvijā atsevišķi politiķi un masu mediji aizvien uzstājīgāk runā, ka latviešiem būtu jāizlūdzas samierināšanās, ar kādu jāizlīgst vai jāsaliedējas. Par to nav šaubu, ka bez izlīguma nevar rasties cilvēkmīlestība, bez mīlestības nebūs labklājības! Taču kāds ceļš ved uz patiesu izlīgumu un vai ir vajadzīga viltus saliedēšanās? Par to zīmīgi runā šādi vādi:

“ Reiz Budas brālības locekļi sākuši strīdēties, un Svētītais viņus pametis. Daļa ziedotāju novērsusies no ķildniekiem, un viņi noslēguši mieru, ieradušies pie budas un lūguši visu aizmirst, bet nav pieminējuši strīda iemeslus. Tad Buda teicis: “Šāda samierināšanās nebūs noturīga. Ir bezbailīgi jāatsedz strīda un ienaida cēloņi. Tikai tad iespējams patiess izlīgums.” (Nikolajs Rērihs. “Altajs – Himalaji”)

May 9, 2012 - Posted by | 2. pasaules karš, krievu impērisms

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: