Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Koļerova spriedelējumi

http://la.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=352344:koerova-spriedeljumi&catid=72:politika&Itemid=421

“Krieviem Latvijā ir tiesības uz reģionālo valodu. Padomju Latvija tupinās, jo pie varas šeit ir nacionālkomunisti,” savas nelielās rakstu brošūras “Impēriju pulsēšana” prezentācijā teica bijušais Krievijas pirmā līmeņa padomnieks un polittehnologs Modests Koļerovs, kurš jau iepriekš paudis impēriskus uzskatus par Baltijas valstīm.

M. Koļerovu uzskata par Kremlim pietuvinātu personu – Vladimira Putina prezidentūras laikā no 2005. līdz 2007. gadam viņš vadīja prezidenta pārvaldi starpreģionālajiem un kultūras sakariem ar ārvalstīm. Tāpat viņš bijis tendenciozās ziņu aģentūras “Regnum” galvenais redaktors. Aģentūru viņš joprojām izmanto savu politisko uzskatu paušanai.

Brošūru izdevusi organizācija “Baltijas forums”, kura vadītāji ir Igors Jurgens un Jānis Urbanovičs. Savā runā Koļerovs uzsvēra, ka Eiropas Savienība (ES) ir kļuvusi par “impēriju”, jo tai pastāvot dubultstandarti. Viņš spriež: “Ja ES balstās uz vērtībām, kas izriet no vienlīdzības, multikulturālisma, kā arī atteikšanās no etniskās segregācijas, tad kāpēc tā ļauj pie savām austrumu un dienvidu robežām izmantot etnisko nacionālismu, aparteīdu, tostarp valodas?”

M. Koļerovs atbildēja arī uz interesentu jautājumiem par Latvijas – Krievijas attiecībām. Mūsu valstī notikušo krievu valodas referendumu viņš uzskata par nozīmīgu notikumu. “Es to ievēroju, kaut arī nožēloju, ka Krievija neatbalstīja to ar saviem līdzekļiem. Referendums parādīja cilvēku skaitu, kas iestājas par krievu valodu.” Vēlāk viņš arī atzina, ka krievu valodai noteiktos reģionos būtu jāpiešķir reģionālās valodas statuss, kā arī kritizēja pašreizējo Latvijas varas eliti, jo pie varas esot “nacionālkomunisti”. Kas attiecas uz krievu skolām Latvijā, M. Koļerovs atbildēja, ka tās jāatbalsta ar naudu un visiem iespējamiem līdzekļiem.

Jautāts par Latvijas un Krievijas attiecībām, viesis no Maskavas atbildēja: “Ja viss būtu atkarīgs no “Baltijas foruma” padomes vadītāja Igora Jurgena, attiecības būtu ģimeniskas. Nesaprotu, kāpēc Rīga no Krievijas taisa ārējo ienaidnieku?”

M. Koļerovam jautāja arī par Krievijas “tautiešu” politikas attīstību, uz ko viņš atbildēja, ka Putina prezidentūras laikā veidotais likumprojekts bijis labāks, jo tajā noteikts, ka Krievijas tautieša statusu var iegūt plašāks cilvēku loks, bet D. Medvedeva administrācijas laikā likumprojekts mainīts un tajā paredzēts šaurāks skaits cilvēku, kas var iegūt tautiešu statusu.

M. Koļerova rakstu brošūrai ir 56 lappuses, tās informatīvajā daļā norādīts vien, ka raksti un uzstāšanās speciāli izdoti “Baltijas forumam”, un norādīts izdošanas gads. Raksti un runas galvenokārt skar Krieviju, bijušo PSRS un austrumbloka valstis.

Intervija ar Koļerovu izdevumā Graņi.lv

June 11, 2012 - Posted by | krievu impērisms, Okupācijas sekas

1 Comment »

  1. […] Iepriekšējais raksts par Koļerova aktivitātēm  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/277680 […]

    Pingback by Koļerovs: Par Latvijas prezidentu varētu kļūt Raivis Dzintars « gulags.lv | June 12, 2012 | Reply


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: