Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Latvijas Okupācijas muzejam jauna interneta vietne

10. septembrī Latvijas Okupācijas muzejs publiskoja uzlabotu mājas lapas http://www.omf.lv/ versiju. Jaunā tīmekļa vietne plašāk un mūsdienīgāk atspoguļos muzeja darbību, aktualitātes un informēs par muzeja pārbūves gaitu.

Jaunajai mājas lapai ir pilnībā izmainīts stils un grafiskais dizains, kā arī pievienotas jaunas funkcijas, piemēram, e-veikals, kurā var iegādāties grāmatas un muzeja producētās dokumentālās filmas, izveidota iespēja pieteikties e-jaunumiem, ko mājas lapas lietotāji saņems savā e-pastā. Vēl lasītājiem pieejams ērts kalendārs, kas sniedz iespēju filtrēt un apskatīt atsevišķi gaidāmos un bijušos notikumus, sarīkojumus un oficiālās valsts protokola vizītes.

Jaunā tīmekļa vietne kalpos ne tikai informatīviem, bet arī izglītojošiem mērķiem. Sadaļa „Aktuālie vēstures notikumi” apkopos muzeja pētnieku un citu vēsturnieku referātus un publikācijas par jautājumiem, kas saistīti ar Latvijas okupācijas vēsturi un okupācijas sekām. Šo sadaļu plānots attīstīt kā platformu vēsturnieku un vēstures interesentu diskusijām.

Okupācijas muzejs nav valsts muzejs un vairāk kā 85% no tā ikgadējā budžeta veido ziedojumi. Jaunā interneta vietne skaidro, kādēļ muzejam nepieciešami ziedojumi un kā tie tiek izlietoti. Būtisks jauninājums ir iespēja ziedot tiešsaistē, ar norēķinu kartēm, populārākajām internetbankām un interneta norēķinu sistēmām.

Laipni lūdzam http://www.omf.lv/

Latvijas Okupācijas muzejs

September 11, 2012 - Posted by | Vēsture

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: