Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Rīgā dzīvojošie politiski represētie un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki saņems pabalstus

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 94. gadadienu, politiski represētie un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki – valsts pensiju saņēmēji – arī šogad varēs saņemt svētku pabalstu 50 latu apmērā.

Pabalsts tiek izmaksāts politiski represētajiem un nacionālās pretošanās kustības dalībniekiem – valsts pensiju saņēmējiem, kuri savu dzīves vietu deklarējuši Rīgā līdz 2012. gada 1.novembrim (tai skaitā sociālās aprūpes centros dzīvojošiem). Pabalsts tiek piešķirts reizi gadā, novembrī, bez iesnieguma un bez ienākumu un materiālās situācijas izvērtēšanas, uzrādot politiski represētās personas vai nacionālās pretošanās kustības dalībnieka statusu un personu apliecinošu dokumentu. Pabalstu izmaksās laika periodā no 1.novembra līdz 15.novembrim:

2.novembrī pabalstu izmaksās Vecmīlgrāvja, Vecāķu un Jaunciema mikrorajonā dzīvojošiem represētajiem, no 5.novembra līdz 6.novembrim Zemgales priekšpilsētā dzīvojošiem, bet no 7.novembra līdz 8.novembrim – Latgales priekšpilsētā dzīvojošiem represētajiem. Savukārt 9.novembrī pabalstu varēs saņemt Pētersalas, Jaunmīlgrāvja un Sarkandaugavas mikrorajonā dzīvojošie, no 12.novembra līdz 13.novembrim – Kurzemes rajonā dzīvojošie, bet 14.novembrī un 15.novembrī Vidzemes priekšpilsētā, Čiekurkalnā, Mežaparkā un Centra rajonā dzīvojošie represētie.

Pērn šo svētku pabalstu saņēma 3738 cilvēki. Šogad plānots pabalstu izmaksāt 4000 personām, izlietojot 200 000 latu.

Neskaidrību gadījumos informāciju var iegūt, zvanot uz Rīgas domes Labklājības departamenta bezmaksas informatīvo tālruni 80005055, darbdienās no plkst. 9.00 līdz 17.00, piektdienās līdz plkst. 16.00. No plkst. 17.00 līdz 21.00 darbojas automātiskais atbildētājs. Informāciju var iegūt, arī zvanot pa Rīgas Sociālā dienesta informatīvo tālruni 67105048. Papildus informāciju par sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem Rīgā var iegūt Labklājības departamenta mājas lapā http://www.ld.riga.lv.

October 26, 2012 - Posted by | REPRESĒTIE

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: