Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Atmodas manifestācija «Par tautas dzīvību!»

Atmodas manifestācijā «Par tautas dzīvību!», kas 20.janvārī notiks Doma laukumā, piedalīsies vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, tostarp arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs un Jānis Vanags, valsts kontroliere Inguna Sudraba, kinorežisors Jānis Streičs un lietuviešu filozofs Arvīds Jozaitis, informēja manifestācijas organizatoru pārstāve Eva Lūse.

Jau ziņots, ka vairākas sabiedriskās organizācijas – Jāņa Čakstes demokrātijas un ilgtspējīgas attīstības biedrība, «Asociācija Ģimene», Latvijas Ordeņu brālība un citas – Rīgas domē iesniegušas lūgumu barikāžu aizstāvju atceres dienā, 20.janvārī, Doma laukumā rīkot plašu tautas manifestāciju.

Lūse norādīja, ka tautas sapulces mērķis ir aicināt Latvijas iedzīvotājus solidarizēties, lai no jauna vienotos par Atmodas laika ideāliem – suverēnu, brīvu un demokrātisku Latvijas valsti, godīgu un atbildīgu nacionālo politiku, kas nodrošina pamatvērtību saglabāšanu, sociālo taisnīgumu, tautas fizisko un garīgo uzplaukumu.

«Latvijas sabiedrība jau ilgstoši ir sašķelta, tā nespēj vienoties par kopīgiem mērķiem un uzdevumiem. Pat visaugstākā līmeņa juristi nespēj definēt šīs valsts pastāvēšanas jēgu. Latviešu nācija izzūd, drīz šie procesi var kļūt neatgriezeniski, taču valdība to izliekas neredzam. Zaudējam gan demokrātiju, gan tiesības izteikt savu viedokli referendumos. Kā var samērot neseno algu palielinājumu valsts uzņēmumu valdes locekļiem ar vienkāršo cilvēku, pensionāru, ģimeņu ar bērniem reālajām vajadzībām? Jāsecina, ka plaisa starp tautu un valsts vadītājiem turpina pieaugt,» uzsver akcijas organizatori.

Tautas sapulce notiks 20.janvārī plkst.15.

January 13, 2013 - Posted by | Vēsture

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: