Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Slānīsim Nacionālo Apvienību

Nerunāsim par krievu provokatoriem. Slānīsim Nacionālo Apvienību un “saliedēsimies” ar 5.kolonu.

Jānis Mednis, 19.marts 2013

Pilns raksts: http://www.ir.lv/blogi/personigie-blogi/nerunasim-par-krievu-provokatoriem-slanisim-nacionalo-apvienibu-un-saliedesimies-ar-5-kolonu

Tikai 3 dienas pēc 16.marta, bet tendences kā to novērtet jau iezīmējas. Pāri visam – saliedētība. Bet kur valsts līdzdalība provokācijā? Nu ko jūs,nekā tāda, tik tie likumi tādi… Likumi, ta likumi, bet veselais saprāts jau būtu varējis vienkārši novērst provokāciju. Būtu, bet ministrs un policijas vadība ierodoties uz pasākumu, laikam to būs atstājuši mājās.

Tagad jau par provokāciju no valsts puses nerunā vairs. Tiek gan pieļauta no RD kaut kāda līdzdalība. Tas saprotami „Vienotība” grib tikt Domē un vārgi pozicionējas kā labais ,saprātīgais spēks.

Un notiek, kā bija paredzams, atkal pie vainas tie „lāpneši”. Tie tagad ir „idioti”, „zaļknābji”, „huligāni” u.c. „nejauceņi”. Tiek virzīta pat doma, ka NA sarunājusi ar ar antifašistiem uzrīkot izrādi pie pieminekļa. Lai gūtu lētu popularitāti uz „veco vīru” rēkina. Un aizgājuši tik tālu, ka prasa iekšlietu ministra demisiju. Labā ministra, kas pats personīgi uzraudzīja kārtības nodrošināsanu pasākuma laikā. Un tak nekā slikta tur neredzēja. Jā esot bijis, varbūt, bišķi par skaļu, bet tie nacionalisti sākuši uzbrukt kārtības sargiem… Arī Ēlerte tik par to Domi vien, un, arī tā pabailīgi. Pa ausu galam padzirdēju (ieraudzīju ziņu teksta slejā), ka DP esot brīdinājusi tos kam teikšana par kārtību, ka labi nebūs. Kā tur nu bijis kā ne, to vairs neuzzināt.

Jo, nu visi cenšas nepieļaut, ka „starpgadījums” kļūst par skandālu ar tālejošām sekām. Nedod, Dievs, ka atklāti tiks atzīta Valsts palīdzība latviešu tautas apmelotājiem un nomelnotājiem sarīkot vērienīgu provokāciju. Un vainu par to uzkraut NA, jo muļķi tādi iekrituši uz prastu provokāciju un tagad nu tēlos varoņus, kaut paši palaiduši rokas, ne kā miermīlīgie „antifašisti”, T.s. Demokrātiskie patrioti, laikam cerēdami kopā ar V dabūt kādu benķīti Domē, aicina savējo laicīgi pamest NA. Laikam domā ka NA nolemta nežēlastībai.

Visi sagrupējušies, vainīgie atrasti, provokāciju var aizmirst un nav tur ko urķēties. Aizmirstiet. Noteikti aizmirstiet. Lai varam talāk tēlot „saliedētību-integrāciju”. Jā, šī lieta tiks nodota aizmirstībai un es tur īpaši neko nevaru darīt. Tomēr provokācija ar IeM un RD gādību bija neapšaubāmi, kaut tieši to pieradīt nevarēs, jo iesaistītie tēlos enģelīšus.

Man, kā savulaik  kārtības sargam, ir bijis japiedalās daudzu pasākumu apsardzē un kārtības nodrošināšanā. Zinu kā izvairīties no provokācijām (neatbildot), kā atrast un neitralizēt tos provokatorus, kas „ielīduši” pasākuma dalībniekos u. c. Tie laiki nu ir garām, par kārtību rūpējas profesionāļi – policija, kurus arī apmāca arī tā lai laikus novērstu provokāciju pirms tā īstenota. Un tapēc te neapšaubāmi ir policijas „nopelns” lai notiktu provokācija. Policijai bija zināms, ko darīs „antifašisti” un jānodrošina to apsardze.

Ja tā nebūtu, tad atskanot skaļalām sirēnām, kārtības sargiem nostrādatu reflekss un tie censtos atrast traucējuma cēloni un to neitralizēt. Tā vietā tika šis provokatīvais troksnis rūpīgi sargāts. Un formāli tika izpildīts likums, ka viens pasākums nedrīkst traucēt citu. Un Latvijas valsts policija, iekšlietu ministram un policijas priekšniekam jautri noskatoties bija nolēmusi ka svarīgakais ir 5. Kolonas, Latviju nomelnojošais un apmelojošais „muzikālais uzvedums”. Tātad faktiski tika sargāti Krievijas meļi un provokatori. Ne Latvija, ne latvieši.

Es nevaru vainot NA par nesavaldību un iekrišanu uz provokāciju. No provokācijas, kurā iesaistīti tie, kam būtu jāsargā nav principā iespējams izsargāties. Šis ir nāvīgs slazds. Pat brīdinājuma no sargiem nebija, ka tūlīt būs troksnis, neuztraucieties, tas arī ir saskaņots ar Domi, un, atvainojiet mēs nevaram te neko darīt. Ministrs un policijas taču bija klāt, un paiet dažus soļus pretī gajienam un brīdināt varēja. Varēja gan…

Tas, ka NA deputāti pa savam mēģināja kaut ko darīt un, loģiski, sadūrās ar likumsargiem diez vai būtu īpaši karams pie lielā zvana. Emocionāls šoks. Kā es uz to būtu reaģējis nezinu, drosi vien tāpat kā vīrietim pienākas, ja rafinēti, ar valsts varas līdzdalību, tiek pazemota Latvija un latvieši.

Es tomēr ieteiktu neaizmirst šo 2013.g. 16.martu. Dienu, kad valsts „uzmeta” tautu. Un, kas to darījis vienreiz darīs atkal.

March 19, 2013 - Posted by | 16.marts

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: