Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Gaudojošās sirēnas un LTF 25.gadadiena

Aleksandrs Kiršteins

Gaudojošās sirēnas un LTF 25.gadadiena

Gaudojošās sirēnas 16.marta leģionāru piemiņas pasākuma laikā vislabāk raksturo laiku, kādā gatavojamies atzīmēt Tautas frontes (TF) dibināšanas 25.gadadienu.

Gadadienas, kurā varēsim novērtēt kādu valsti gribējām atjaunot un kas patiesībā ir izdevies. Svešas valsts intereses pārstāvošu provokatoru grupas nesodīta ākstīšanās pie Brīvības pieminekļa Latvijas iekšlietu ministra tiešā uzraudzībā ir tikai neliela epizode mūsu valsts ikdienā. Tas, ka Borisa Špīgela vadītā Kremļā propogandas organizācija «Pasaule bez nacisma» necīnās pret nacismu (jo citādi būtu jānovērtē gandrīz divus gadus ilgais padomju un nacistu medusmēnesis), bet nodarbojas ar sabiedrības šķelšanu postpadomju telpā ar mērķi stiprināt Krievijas ietekmi, ir zināms neko nedarošajiem ierēdņiem gan SAB, gan Drošības policijā, gan pašam iekšlietu ministram. Tomēr, tā vietā, lai Kremļa kantora vietējie provokatori kuzini, koreni un lindermani sēdētu minimāli vismaz piecus gadus, ja, ne par valsts nodevību, tad vismaz par apmelošanu un nacionālā naida kurināšanu, mūsu liekēži no daudzajiem drošības kantoriem gudri skaidro, ka sirēnas jau tik skaļas nebija, bet, ja bija tad likums nenosaka decibelu līmeni no kura policijai būtu jārīkojas. Iekšlietu ministrs Kozlovskis, pat, sajutis sviluma smaku, steidz stāstīt, ka rakstīšot jaunu likumu, it kā ar esošajiem, kas aizliedz traucēt pieteiktus gājienus, vai valstij liek aizsargāt leģionāru godu un cieņu, jau nepietiktu.

Tomēr visādu korenu māžošanās jau ir tikai virspusējas putas tai zupai, ko paši un kopā ar mūsu Rietumu draugiem esamam savārījuši neatkarības 22 gados. Ja flāmiem, valoņiem, kataloņiem serbiem, albāņiem ir savas vēsturiskās teritorijas, kurās šīs tautas simtiem un tūkstošiem gadu ir dzīvojušas, tad Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kur uz vienas teritorijas dzīvo pamattauta, saukta par «latviešu kopienu», (pat no bijuša premjera Godmaņa mutes) un tikai nedaudz mazāka, kulturāli un mentāli pilnīgi atšķirīga, krieviski runājoša, vietējas un  padomju okupācijas gados iebraukušu PSRS pilsoņu veidota, tā sauktā «krievvalodīgo kopiena».

Atcerēsimies, ka dzīvojam valstī, kurā 411 374 (24,68%) iedzīvotāju 1991.gada 3.martā atbildēja ar «nē» uz jautājumu vai ir par neatkarīgu un demokrātisku Latvijā, bet vēl 12,4 % no 1,5 miljoniem balsotāju tas bija vienalga, viņi pat neatnāca izteikt savu viedokli. Tātad trešdaļai iedzīvotāju nekāda neatkarīga valsts nebija un, neizliksimies, arī tagad nav vajadzīga. Lai gan Latvija ratificēja divas Eiropas Padomes konvencijas – par ārvalstnieku statusu un bēgļiem, un abās apņēmās «pēc iespējas veicināt iebraucēju brīvprātīgu asimilāciju», nekad un nekas šajā jomā netika darīts. Tieši otrādi, valsts finansēja padomju laikos izveidoto izglītības sistēmu krievu valodā, turpinot rusificēt baltkrievus, ukraiņus, poļus un citu tautību skolēnus, bet latviešu jauniešus diskriminējot darba tirgū pašu dzimtenē. Latvieši savā zemē pastāvīgi izjūt diskomfortu ne tikai pie Brīvības pieminekļa vai mikroautobusā, klausoties sarkanarmiešu dziesmas, vai neveiksmīgi mēģinot iepirkties latviski kādā no Imantas veikaliem. Desmitiem TV kanālu krievu valodā katru vakaru mūs bombardē ar seriāliem par varonīgajiem padomju čekistiem un, pārkāpjot likumu, slavē komunistu asiņainos varoņdarbus. Regulāri radio un TV krieviski raidošajos kanālos dzirdam Kremļa ekspertu pārdomas par Krievijas impērijas atdzimšanu un drīzo Pribalķikas atgriešanos Maskavas apskāvienos.

TV5 kanāls 8.martā sniedza lielisku naida paraugstundu pret latviešiem, intervējot Krievijas Aizsardzības ministrijas sabiedriskās padomes priekšsēdētāju, no Igaunijas izraidīto žurnālistu Igoru Korotčenko, kurš nāca ar atklāsmi, ka latvieši apšāvuši ne tikai cara ģimeni, bet arī krievu inteliģenci un virsniecības ziedu. Intervētājs Mamikins, labi zinot Latvijas – Krievijas miera līgumu, kurā noteikts, ka latviešu sarkanie strēlnieki nav Latvijas un pat ne karaspēka daļa ar latviešu vairākumu, bet tikai viena no Krievijas karaspēka vienībām, protams, neiebilda un tikai labsajūtā berzēja rokas. Infantilā NEPL padome, kā parasti, ne šajā, ne iepriekšējos gadījumos neiejaucās. Visskandalozākā situācija vēl nesen bija ar PBK, kuram sodu par Latvijas vēlēšanu likuma pārkāpumu piesprieda Lielbritānijas medijus uzraugoša iestāde, pilnīgā vienaldzībā no Latvijas ierēdņu puses.

Nepārsteidz, ka to nemana valdības koalīcijas pārstāvji, starp kuriem ir gan Abrenes atdevēji, gan tie, kuri ne tikai aicināja neatbalstīt vienotu izglītības sistēmu latviešu valodā, bet pat brauca svinēt 9.maiju uz Maskavu.

Gan »antifašisti», gan Krievijas valdība labi zina, ko par latviešu leģionāriem ir teikušas ASV un britu iestādes. Leģionāri apsargāja Nirnbergas cietumu, tomēr, provokatoriem tas netraucē viņus saukt par esesiešiem. Dīvaina, šajā kontekstā izklausījās Saeimas deputāta  Ata Lejiņa runa – tā vietā, lai godīgi atzītu leģionāru nopelnus cīņā pret otrreizējo padomju okupāciju, viņš gari izrunājās par neīstiem formas tērpiem un sliktiem sabiedrotajiem Otrajā pasaules karā, nedaudz aizmirstot, ka «īstie» sabiedrotie Baltijas valstis Teherānā jau bija atdevuši Staļinam.

Patiesībā jau mums nevienam nebūtu jātaisnojas, kāpēc godinām karavīrus, kas cīnījās pret padomju iebrucējiem,  tāpat kā to nedara krievi Krievijā vai ebreji Izraēlā svinot savus svētkus. Mums, vienkārši, jāatgādina, ka nav pieņemts ar savu dziesmu grāmatu līst svešā baznīcā, bet tiem, kas to nesaprot, pieklājīgi, bet stingri, parādīt virzienu uz viņu īstajām mājām.

Kas attiecas uz «antifašistiem», tad, paldies, viņiem par atgādinājumu pārdomāt, kā rīkosimies tālāk, lai būtu patiesi saimnieki savā zemē!.

March 22, 2013 - Posted by | 16.marts, Okupācijas sekas, PSRS sabrukšana

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: