Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Krievija piešķīrusi 25 000 eiro 16.marta pasākumiem Latvijā

LETA 2015. gada 9. marts

Krievijā izveidotais tautiešu atbalsta un tiesību aizsardzības fonds piešķīris 16.marta pasākumiem Latvijā 25 000 eiro, Latvijas Televīzijas raidījumā «Rīta Panorāma» teica Drošības policijas (DP) priekšnieks Normunds Mežviets.

Krievija piešķīrusi 25 000 eiro 16.marta pasākumiem Latvijā

Līdzekļi piešķirti Beļģijā bāzētai nevalstiskai organizācijai, starp kuras dibinātājiem ir Eiropas Parlamenta deputāte Tatjana Ždanoka un kustības «Latvija bez nacisma» koordinators Josifs Korens, noslēgusi līgumu ar kādu organizāciju Latvijā par dažādu pasākumu rīkošanu.

Sevi par antifašistiem dēvējošie cilvēki rīkošot semināru – konferenci ar pseidozinātnieku piedalīšanos, kā arī piedalīsies pasākumos Rīgas ielās.

Mežviets norādīja, ka DP katru gadu 16.martā strādā pastiprinātā režīmā. Arī pašlaik notiek intensīvs darbs.

Plānotais dalībnieku skaits norādīts 100.

Savukārt no plkst.6 līdz 13 pašvaldībā pieteikta sapulce Brīvības pieminekļa laukumā un piegulošajos parkos. Pasākuma organizators ir biedrība «Nacionālo karavīru atbalstam». Kā pasākuma mērķis norādīts – atgādināt par 1944.gada 16.martā noritējušajām Latviešu leģiona kaujām un skaidrot Latvijas un leģiona 2.pasaules kara vēsturi garāmejošiem interesentiem.

Plānotais dalībnieku skaits norādīts 30.

Tikmēr no plkst.13 līdz 14 pašvaldībā pieteikta sapulce/pikets Brīvības pieminekļa laukumā. Pasākuma organizators ir biedrība «Latvijas Antinacistiskā komiteja». Kā pasākuma mērķis norādīta sapulce «Waffen SS» upuru piemiņai un par «Waffen SS» noziegumu attaisnošanas bīstamību.

Savukārt piketu pie Laimas pulksteņa no plkst.11 līdz 13 pieteicis Šiškins. Šiškins pasākuma pieteikumā norādījis, ka tas būs leģionāru piemiņas pasākums – izmantojot dažādu valstu karogus, plānots atveidot «miera jostu». Plānots, ka piketā varētu piedalīties 20 cilvēki.

March 9, 2015 - Posted by | 16.marts

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: