Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Franks Gordons: Diemžēl “derīgo idiotu” pasaulē nav mazums

http://www.la.lv/viltniecisks-kremla-ierocis/
Šā gada 16. martā tā dēvēto antifašistu kumēdiņi nebija tik provokatīvi kā iepriekšējos gados, kad tie tuntuļoja cietumnieku virs­valkos vai piestiķētām no kartona izgrieztām Dāvida zvaigznēm: šoreiz viņi bija tērpušies baltos ķiteļos un nesa spainīšus ar uzrakstu “Dezinfekcija”. Viņi bija ieradušies pie Brīvības pieminekļa, lai dezinficētu šo vietu – no “brūnā mēra”, vai? Kā likts bija klāt arī nenogurstošais Josifs Korens, kurš uzstājas “antifašistiskās komitejas” vārdā un pārstāv starptautisko (!) apvienību “Pasaule bez nacisma”.

Atmaskojot “antifašistus”: ar šādu virsrakstu “Delfi” portālā parādījās Māra Mantenieka raksts, kas būtībā ir kāda cita spilgta apcerējuma kopsavilkums. Runa ir par žīdu izcelsmes amerikāņu publicista, Berlīnē mītošā Džeimsa Kirčika rak­stu, kas lasāms plaši pazīstamā interneta žurnālā “The Daily Beast”. Virsrakstā viss jau pateikts “Anti-Nazi Group Secretly Helping Kremlin Rebuild Russian Empire” – “Antinacistu grupa palīdz Kremlim atjaunot Krievijas impēriju”.

Autors ievadā min zināmu vārdu: Boriss Špīgels! Man “Latvijas Avīzes” slejās gadu gaitā vairākkārt nācies atmaskot šo derdzīgo Krievijas Federācijas senatoru, kurš vada gan pamatīgi diskreditēto “Vispasaules krievvalodīgo ebreju kongresu”, gan jau pieminēto “Pasauli bez nacisma”. Bet ko nu es! “The Daily Beast” lasa cilvēki visā pasaulē. Tāpēc dosim vārdu Dž. Kirčikam.

Viņš piemin šīs šķietami starptautiskās un šķietami antifašistiskās organizācijas programmu, kurā teikts, ka nepieciešams “vājināt tos politiskos spēkus Rietumos, kas (..) uzliek vienādu atbildību par Otrā pasaules kara izcelšanos nacistiskajai Vācijai un Padomju Savienībai”.

“Pasaule bez nacisma” dibināta 2010. gadā. Tās vadītājs, Krievijas Federālās padomes loceklis B. Špīgels viscaur īsteno Kremļa politiku. Piemēram, 2008. gadā, kad Krievijas karaspēks iebruka Gruzijā, viņš aicināja rūpīgi izmeklēt “genocīdu un etnisko tīrīšanu”, ko veicot gruzīnu militāristi. Un ar šādām absurdām apsūdzībām nāk klajā “ebreju līderis”, ironizē Kirčiks.

Visa šī “Pasaule bez nacisma” ir mimikrija: autoritārs vai citādi nedemokrātisks režīms izmanto šķietami privātas, sabiedriskas, nevalstiskas organizācijas kā izkārtni, lai apmānītu lētticīgus “derīgus idiotus” (kā to reiz formulējis Ļeņins), tostarp ASV žīdu liberāļus.

Kirčiks norāda, ka pats nosaukums – “Pasaule bez nacisma” – atgādina aukstā kara laikus, kad Kremļa dienestā rosījās tādas organizācijas kā, piemēram, “Vispasaules miera padome” vai “Vispasaules demokrātiskās jaunatnes organizācija”. Kirčiks atzīmē, ka š. g. februārī, Staļingradas lielkaujas 72. gadskārtā, Špīgels paziņojis, ka Ukrainas ­”neonacistus” gaidot tāds pats gals kā hitlerisko Vāciju.

Un tagad – uzmanību! Efraims Zurofs – jā, tas pats apnicīgais “nacistu mednieks” Zurofs, kurš sākumā atzinīgi novērtēja “Pasaules bez nacisma” darbību, tagad vīlies un teicis Kirčikam: “Nekad nevar zināt, kur beidzas rūpes par vēsturi un kur sākas Krievijas politiskās intereses.”

Tikpat bažīgs un skeptisks ir arī rabīns Endrū Beikers, atbildīgs “American Jewish Comttee” darbinieks. Viņaprāt, “šīs kustības saknes ir Maskavā”. Igaunijā, raksta Kirčiks, šīs organizācijas ietvaros rosās krieviskie aktīvisti Dmitrijs Linters un Maksims Reva, kamēr Somijā tās filiāles vadītājs ir bēdīgi slavenais Johans Bekmans – dedzīgais (es teiktu – histēriskais) Krievijas interešu aizstāvis. “Pasaules bez nacisma” emisāri enerģiski aģitē, piemēram, Ņujorkas Braitonbīčas rajonā, kur dzīvo daudzi krievvalodīgie no bijušās PSRS. Tāds emisārs pienāk pie kāda šā rajona iedzīvotāja un jautā: “Vai jūs esat par pasauli bez nacisma?” Saņēmis apstiprinošu atbildi, emisārs piedāvā brīvbiļeti lidojumam uz Maskavu, kur notiek kārtējā šīs apvienības konference.

Diemžēl “derīgo idiotu” pasaulē nav mazums.

April 2, 2015 - Posted by | Vēsture

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: