Noziegumi pret cilvēci

Marksisma_ideoloģijas_iedvesmotie_noziegumi_pret_cilvēci._Jaunpienesumi_vietnei_http://lpra.vip.lv

Komunistu bende sadiste Dora

“Latvijas Kareivis” Nr.268 (28.11.1925.)


(Iz pretizlūku priekšnieka Ustjinova piezīmēm. Atmiņas attiecas uz to momentu, kad Brīvprātīgo armija atbrīvoja dienvidus no lielinieku jūga).

Pretizlūku pārvaldes izziņā nāca ari komunistu bendes-sievietes Doras lieta. Masu apšaušanu un atsevišķu slepkavošanas gadījumu pa īso komunistu valdīšanas laiku dienvidos un jo sevišķi Odesā bij tūkstošiem. Visspilgtāk šo laikmetu tomēr raksturo „ārprātīgās” (tā tauta bij iesaukuši šo sadisti-bendi) Doras briesmu darbi. Dora dažos mēnešos noslepkavojusi 700 cilvēkus un cietuma sēdēdama izteica nožēlošanu ka tai nav izdevies noslepkavot vel vairāk.

Viņa bij vēl pajauna sieviete, diezgan glīta, bet izvirtība un nežēlība uz viņas sejas uzspiedušas Kaina zīmogu. Baigi bij raudzīties viņas šaurajās, jauni mirdzošas ačeles, kurās spīdēja sagūstīta ļauna zvēra naids.

Viņa atzinās, ka iznicinājusi cilvēku dzīvības tāpēc, ka tie saminuši viņas dzīvi… Pagātnē tai bijis romāns — mīla, ticība, un labas domas. Tagadnei atlikušies tikai naids, ļaunums, izmisums atriebības kāre… Kam? — Visiem, visai cilvēcei. „Es neintresējos par politiku, lieliniekus nicinu, bet eju ar viņiem kopā tāpēc, ka tie man dod brīvību iznīcināt, atriebties cilvēkiem, kurus es ienīstu”, paskaidroja Dora nopratināšanā.

Dora pastāvīgi mitinājusies čekā. Par ārpasauli neinteresējusies. Visu dienu tā nepacietībā staigājusi pa čekas istabām un koridoriem, gaidīdama vakaru. Bieži vien tā veselām dienām vārtījusies gultā, nemazgājusies, neizģērbusies. Viņas vienīgās domas bijušas — apreibināties ar nonāvēto asinīm, skatīties nošauto konvulsīvo raustišanos.

Pievakare tā atdzīvojusies un ķērusies pie tualetes uzkopšanas. Tērpusies dārgās drānās, lietojusi smaržas un beidzot — krietnu porciju kokaina… Tad devusies uz čekistu kopējo vakara mielastu, kurš noticis čekas sētā uz verandās. Bagātīgi klāts galds — dārgi uzkožamie, šampanietis, augļi. Tīri ka kāzu mielasts.

Dora dzērusi daudz, bet nereibusi un arvien vairāk tuvojamies „ekstāzes stāvoklim” . Acis tai kvēlo, līdzīgi oglēm. Nepacietībā dreb lūpas.

Beidzot iedunas automobiļa motors. Ierodas ar ložmetēju lentām apkāries čekists un paziņo, ka viss sagatavots.

Dora ieņem vēl porciju kokaina, ar vienu malku izdzer glāzi šampanieša, tad sasit glāzi un dodas darbā, kas reize ar to viņas sadistiskām tieksmēm dod baudu. Tikai vienu mirkli tā noraugās uz nāvei nolemto un tad steigšus nospiež gaili. Izvirtulei iestājās augstākais baudas moments, kad tā redz nošautā pēdējās konvulsīvās kustības, ož siltās asinis.

Pirmajam upurim seko otrs, trešs, ceturts un tā bez gala, līdz čekas nāvei nolemto pagrabs nav iztukšots.

Līdz ar pēdējo nošauto izzūd ari sadistes bendes uztrukums, un tā apātiski velkas projām.

Doru notiesāja uz nāvi caur pakāršanu. Tūkstoškārt pelnīto sodu tā saņēma aukstasinīgi un pati aplika sev cilpu ap kaklu.

September 20, 2019 - Posted by | Vēsture

No comments yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: